Wyjazd na obchody 40-lecia NSZZ „Solidarność”

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Śląska Opolskiego zaprasza członków Związku wraz z rodzinami do udziału w uroczystych obchodach 40-lecia NSZZ „Solidarność”, które odbędą się w Warszawie.

Program (wstępny)

• Wyjazd z Opola w sobotę 29 sierpnia 2020 r. we wczesnych godzinach porannych
  • Po przyjeździe do Warszawy zakwaterowanie w akademikach
  • O godz. 12:00 zbiórka na Placu Piłsudskiego i przemarsz na błonia Stadionu Narodowego, gdzie odbędzie się festyn, a następnie koncert na Stadionie Narodowym (imprezę uprzyjemnią gwiazdy scen muzycznych, zarówno krajowe, jak i zagraniczne)
  • Po koncercie powrót do miejsca zakwaterowania
  • W dniu 30 sierpnia 2020 r. (niedziela) wykwaterowanie i powrót

Niebawem więcej szczegółów na temat imprezy.

Dla członków Związku udział w imprezie jest bezpłatny.

Odpłatność dla członków ich rodzin to 50 zł od osoby.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Zgłoszenia proszę kierować tylko i wyłącznie na mój adres e-mail: dariusz.jackowski@op.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 lutego 2020 r. (czwartek) do godz. 12:00. Ewentualne pytania na mój numer telefonu: 606 822 447

W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska uczestników osób, a przy zgłoszeniu członka rodziny, przy jego nazwisku, również adnotację o pokrewieństwie np. mąż, żona, syn, córka.

Informuję również, że wyjazd z terenu organizują właściwe Oddziały Zarządu Regionu. Dane kontaktowe Oddziałów – TUTAJ

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, liczyć się będzie kolejność zgłoszeń, a pierwszeństwo udziału w imprezie będą mieli członkowie Związku. Udział członków ich rodzin będzie możliwy w przypadku, gdy pozostaną wolne miejsca, o czym poinformuję w późniejszym terminie.

Dariusz Jackowski